Участь у круглому столі

Кафедра хімії, географії та наук про Землю взяла участь у круглому столі на тему «Розвиток земельних відносин в умовах війни».

12 березня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 103 «Науки про Землю» разом із доцентом, завідувачем кафедри хімії, географії та наук про Землю Дмитром Соповим, взяли участь у круглому столі на тему «Розвиток земельних відносин в умовах війни». Організатор заходу – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

У ході засідання круглого столу були затронуті такі важливі питання як застосування супутникової радіолокації в дослідженні техногенно-навантажених територій, застосування відкритих інструментів просторового планування в Україні тощо.

Щиро дякуємо організаторам, співорганізаторам, доповідачам та всім учасникам круглого столу за плідну роботу. Бажаємо подальших успіхів і наукових звершень!

Кафедра хімії, географії та наук про Землю