Зустріч НН ІМ зі школярами

У НН ІМ відбулася зустріч зі школярами Полтавської загальноосвітньої школи №37.

6 березня викладачі та адміністрація навчально-наукового інституту мистецтв відвідали Полтавську загальноосвітню школу №37.

На зустрічі були присутні учні 9-11 класів. Для них продемонстровані відео з рекламою спеціальностей НН ІМ. Заступник директора НН ІМ із соціально-гуманітарної роботи Альона Терещенко розповіла школярам про історію ЛНУ імені Тараса Шевченка та коротко дала інформацію по кожній спеціальності НН ІМ, розповіла про важливість мистецьких спеціальностей під час війни.

Представники від кожної спеціальності НН ІМ розповіли докладно про її наповнення та про програми творчих конкурсів. Відповідали на питання від школярів.

У кінці зустрічі були розіграні два запрошення на випускний магістрів НН ІМ, який відбувся 7 березня.

Інформаційний центр НН ІМ