Зустріч студентiв з піар-технологинею

Монетизація репутації: що таке піар i «нахіба» всiм той піарник?

22 лютого навчально-науковий інститут мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідала медійник Полтавської обласної організації партії «Слуга народу», піар-технологиня Марина Борисенко.

Під час зустрічі зі студентами та викладачами пані Марина розповіла про особливості своєї професії. Марина Борисенко п’ять років працює у політичному та комерційному піарі. Її досвід зацікавив студентів. На думку пані Марини журналісти повинні володіти навичками піарника, а піарникам не завадить журналістська майстерність, зокрема, написання текстiв, знімання та обробка відео.

Марина Борисенко закiнчила ЛНУ імені Тараса Шевченка. Тут на спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» навчають тележурналістиці, основам операторської роботи та іншим навичкам потрібним у сфері піару.

Ця Зустріч стала важливою подією для студентів та викладачів НН ІМ. Вони змогли отримати цiннi знання та iнсайти щодо піару та його впливу на наше суспільство.

Сюжет: https://youtu.be/1CeOO1QUQMk?si=70_czYr6D7sb37ql

Інформаційний центр НН ІМ