Майстер-клас «Петриківський розпис» для СОС Дитячі містечка

НН ІМ продовжує серію профорієнтаційних майстер-класів.

4 березня в СОС Дитячі містечка відбувся черговий майстер-клас від НН інституту мистецтв. Майстер-клас «Петриківський розпис» проводила завідувачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, кандидат педагогічних наук, член Національної  спілки майстрів народного мистецтва України – Наталія Дігтяр.

Учасники майстер-класу познайомилися з історією Петриківського розпису, дізналися про творчість видатних майстрів, технологічні прийоми цього унікального виду народного декоративно-прикладного мистецтва. Після виконання вправ з оволодіння Петриківський розписом учасники створили вітальні листівки «Весна-красна».

Більше про заходи НН ІМ та вступну кампанію в телеграм-каналі: https://t.me/nnikm2023lnu

Інформаційний центр НН ІМ