У Миргороді вшанували Великого Кобзаря

НН ІПАН спільно з навчальними підрозділами миргородської локації вшанували Великого Кобзаря.

Студентсько-викладацький колектив НН ІПАН спільно з навчальними підрозділами Миргородської локації долучилися до покладання квітів біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку у місті Миргороді з нагоди 210-ої річниці з дня його народження.

Тарас Шевченко – видатний український поет, художник, громадський діяч. Його життя і творчість надихають український народ до боротьби за правду та свободу. У свій час був символом культурного опору російській імперії. І сьогодні, у ХХІ столітті, Шевченкові слова звучать особливо актуально й пророчо.

З нагоди цієї знакової дати бажаємо всім натхнення та мужності. Нехай кожен з нас здійснює свої мрії та присвячує свою працю добробуту нашої країни.

За інформацією навчально-наукового
інституту природничих і аграрних наук