Вірші Шевченка мовами ЄС

З нагоди дня народження Тараса Шевченка здобувачі та викладачі кафедри романо-германської філології читають вірші українського генія мовами ЄС.

До дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка здобувачі та викладачі кафедри романо-германської філології влаштували відео читання його віршів європейськими мовами. Ця подія мала на меті не лише вшанувати Шевченкову спадщину, але й показати її універсальність та актуальність у сучасному світі.

Тарас Шевченко – це не лише український поет, це символ свободи, боротьби за справедливість і людську гідність. Його твори актуальні й досі, адже вони порушують теми, які хвилюють людей у ​​всьому світі. Переклад його віршів європейськими мовами – це можливість познайомити з його творчістю ширшу аудиторію та дати людям можливість відчути силу його слова.

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту філології і журналістики.