МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ ЛОДЗІ

Шановні здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (доктор філософії) рівнів повідомляємо про початок прийому заявок для участі в програмі міжнародної академічної мобільності з Університетом Лодзі (Республіка Польща) протягом одного (двох) семестрів 2024 – 2025 навчального року.

Програма діє на підставі двосторонньої угоди про співробітництво між ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» та Університетом Лодзі і НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ фінансову підтримку у вигляді стипендії та / або відшкодування витрат на проживання в Республіці Польща. Програма ГАРАНТУЄ безкоштовне навчання в закордонному закладі-партнері.

Для подання заявки на участь у програмі просимо заповнити онлайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCt3d-DNZiQ31yXMe2ShRGPk1Ue_7jH-LgKDLN2LjM37LH8g/viewform.

Кінцевий термін подання заявок 15 квітня 2024 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся: International.lnu@gmail.com

або за телефоном 095-704-1880 (Telegram)