Едвайзерські години “День народження Альма-матер!”

Для здобувачів кафедри романо-германської філології провели едвайзерські години “День народження Альма-матер!”

Напередодні визначної дати для нашого університету едвайзери академічних груп 1-4 курсів, канд.пед.н, доцент Ольга Юніна, викладачі Євген Харковський та Ірина Склярова, провели едвайзерські години для здобувачів усіх спеціальностей кафедри романо-германської філології. Заходи було присвячено дню народження університету.

На зустрічі здобувачі ознайомилися з історією та сьогоденням університету, дізналися про відомих випускників ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”. Едвайзери провели віртуальну екскурсію по сайту університету. Здобувачі обговорили досягнення  альма-матер, нагальні питання студентського життя та ініціативи на майбутнє.

Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.