Олімпіада у НН ІПП

У НН ІПП проведено олімпіаду з дисципліни «Основи теоретичного курсу математики».

26 лютого 2024 р. асистенткою кафедри початкової освіти Катериною Коваленко було проведено олімпіаду з дисципліни «Основи теоретичного курсу математики» для здобувачів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта. Українська мова і література», мета якої -пошук обдарованої студентської молоді, удосконалення професійної підготовки майбутніх спеціалістів.

Учасникам було запропоновано різнопланові конкурсні завдання, зокрема логічні та творчого характеру (створення математичної гри). Такі завдання дозволяють здобувачам виявити свої аналітичні навички, призводять до більш глибокого розуміння математики, оволодіння нею, сприяють формуванню комбінаторного, ймовірнісного мислення, творчого підходу до вирішення поставленого завдання.  Водночас, розробка власної математичної гри сприяє самовираженню, дозволяючи здобувачам застосовувати знання з основ математики у творчий спосіб і створювати щось нове й цікаве.

Переможці олімпіади будуть нагороджені грамотами. Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти успіхів!

За інформацією НН ІПП