Найкращий едвайзер НН ІСГН

У НН ІСГН оголошено результати конкурсу «Найкращий едвайзер НН ІСГН», присвяченого 103-й річниці нашого університету.

Нещодавно в ННІСГН було оголошені результати конкурсу «Найкращий едвайзер ННІСГН”, присвячений 103-й річниці ЛНУ імені Тараса Шевченка.

В якості журі конкурсу виступило студентське самоврядування ННІСГН. Найкращим едвайзером НН ІСГН було визнано Катерину Котеленець, кандидата соціологічних наук, доцента кафедри філософії та соціології.

Студенти високо цінують її творчість та креативний підхід до розв’язання будь-яких питань та проблем. Це свідчить про те, що робота Катерини Котеленець дійсно має велике значення для студентської спільноти та інституту в цілому. Бажаємо їй подальших успіхів у навчальній, науковій та наставницькій діяльності, щоб вона й надалі надихала та підтримувала молоде покоління у досягненні їхніх мрій та цілей.

НН ІСГН