КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Запрошуємо здобувачів вищої освіти та молодих учених взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової  конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Соціальна робота, соціальна педагогіка, практична психологія: теорія та інноватика».

Шановні здобувачі вищої освіти та молоді вчені!

ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, Науководослідний центр проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та Студентське наукове товариство запрошують Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Соціальна робота, соціальна педагогіка, практична психологія: теорія та інноватика», яка відбудеться 4–5 квітня 2024 р.

Мета конференції: популяризація наукових здобутків молодих учених України щодо професійної діяльності фахівців соціономічної сфери в умовах сучасності; налагодження співпраці між здобувачами вищої освіти як молодих науковців.

Формат проведення – очна, заочна, оnline.

До участі в конференції запрошуються: здобувачі вищої освіти та молоді вчені.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. 1. Актуальні питання соціальної та соціально-педагогічної роботи з клієнтами в сучасних умовах.
  2. 2. Соціальна, соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми, сім’ями та молоддю.
  3. 3. Особливості надання психологічної допомоги особистості у складних життєвих обставинах.
  4. 4. Актуальні проблеми соціально-педагогічної та психологічної роботи в умовах інклюзивної освіти.
  5. 5. Особливості соціально-педагогічної та психологічної роботи діяльності закладу дошкільної освіти.
  6. 6. Актуальні соціально-педагогічні та психологічні проблеми початкової освіти в умовах сучасності.
  7. 7. Патріотичне виховання молоді як актуальна проблема сучасності.