Науковий семінар

На кафедрі хімії, географії та наук про Землю відбувся науковий семінар «Онлайн реєстрація авторського права на твір: актуальні зміни».

Спікер: доктор філософії з наук про Землю, доцент, завідувач кафедри хімії, географії та наук про Землю Дмитро СОПОВ.

Під час семінару було розглянуто питання онлайн реєстрації авторського права на твір з використанням СЕВ ЗЕС (СЕВ – Система Електронної Взаємодії; ЗЕС – Заклад Експертизи) від УКРНОІВІ (Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій). СЕВ ЗЕС призначена для автоматизації всього комплексу робіт із електронними документами, якими обмінюються суб’єкти відносин, що виникають при здійсненні процедур набуття й підтримання чинності прав інтелектуальної власності.

Під час зустрічі пан Дмитро, в онлайн режимі, розповів як подати заявку на реєстрацію авторського права на твір (стаття, підручник, навчальний посібник тощо), як її підписати використовуючи кваліфікований електронний підпис (КЕП/ЕЦП), завантажити в СЕВ ЗЕС повний комплект документів, а також поділився декількома лайфхаками цього процесу.

Наприкінці семінару Дмитру Сергійовичу було задано багато запитань, на які доповідачем були надані ґрунтовні відповіді.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю