Онлайн-презентація програми професійного міжнародного стажування

В  університеті відбулася онлайн-презентація програми професійного міжнародного стажування ініційована НН ІТТ.

23 лютого 2024 року в університеті відбулась онлайн-презентація програми професійного міжнародного стажування від Компанії Skill Sprint ініційована навчально-науковим інститутом технологій і торгівлі. На зустріч в онлайн форматі були запрошені здобувачі освіти, співробітниками ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Під час зустрічі були розглянуті деякі основні аспекти програми міжнародного стажування:

• міжнародний досвід ‒ це можливість отримати цінний досвід роботи в міжнародному середовищі. Це відкриє нові горизонти та дозволить поглибити розуміння роботи в глобальному контексті;
  • актуальні вакансії ‒ це відмінна можливість виявити свої навички та обрати сферу, яка найбільше підходить;
  • розкрили можливості для випускників та здобувачів освіти у рамках програми стажування.

Присутні отримали відповіді на всі питання щодо умов участі, вибору напрямку стажування. Конференція розкрила нові можливості та розширила професійні горизонти.

Дякуємо за цікаву зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Навчально-науковий інститут
технологій і торгівлі