Профорієнтація на спеціальності «Хореографія»

Викладачі кафедри музичного мистецтва та хореографії провели майстер-класи.

18 лютого викладачі кафедри музичного мистецтва та хореографії навчально-наукового інституту мистецтв провели два майстер-класи з сучасної та бальної хореографії на базі Полтавської музичної школи №1 для вихованці колективу «Барви».

Роман Громцев, який викладає бальну хореографію, провів майстер-клас на тему «Танець cha-cha-cha, як вступ у світ латиноамериканської програми».

На майстер-класі займалися не лише практичною частиною, а і ознайомились з історією походження бальних танців та певних цікавинок про них. Результатом стало вивчення невеличкої композиції танцю cha cha cha.

Ольга Білоконь, викладачка сучасної хореографії, провела майстер-клас на тему «Floor work в сучасному танці», на якому вивчали різні прийоми і методи опускання на підлогу .

Розібрали типові помилки при заході в партер. Виконували базові рухи і свінги, сидячи на підлозі. Опановували правильне виконання вправ з упором на одне плече. Також вивчили танцювальну комбінацію на основі вивчених елементів в партері .

На майстер класі дізналися багато інформації щодо важливості правильного виконання рухів із опусканням на підлогу .

Чекаємо нових зустрічей!

Інформаційний центр НН ІМ