ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ МАЙСТЕР-КЛАСУ

Запрошуємо на відкриту лекцію «Історія декоративно-прикладного мистецтва» з елементами майстер-класу «Мистецькі та педагогічні аспекти народного малярства».

27 лютого 2024 р. об 11.00 в приміщенні Центральної міської біблітеки м. Полтави, завідувачем кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, доцентом Дягтяр Наталією Миколаївною, в рамках навчальної дисципліни “Історія декоративно-прикладного мистецтва”, буде проведено відкриту лекцію з елементами майстер-класу “Мистецькі та педагогічні аспекти народного малярства” для здобувачів 2 та 3 курсів першого (бакалаврського) та 1 курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”.

Запрошуємо всіх охочих та зацікавлених у тематиці відвідати лекцію за посиланням:

Запрошуємо всіх охочих.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва