КОНФЕРЕНЦІЯ «МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА В МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ДИСКУРСІ»

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Мова та література в мультикультурному дискурсі».

Конференція відбудеться 5 квітня 2024 року у навчально-науковому інституті філології і журналістики (місто Полтава) ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Форма проведення: змішаний формат (офлайн та онлайн).

Робочі мови конференції: українська, англійська та інші мови країн Європейського Союзу.

Участь у конференції безкоштовна.

Учасники конференції отримають сертифікати.

До участі у Міжнародній науково-практичній конференції запрошуємо науковопедагогічних (педагогічних) працівників закладів загальної середньої, фахової передвищої та вищої освіти, науковців, здобувачів першого, другого та третього рівнів вищої освіти, докторантів та всіх зацікавлених.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Новітні методи викладання філологічних дисциплін.
  • Романо-германські мови в мультикультурному дискурсі.
  • Мультикультурний дискурс сучасних літературознавчих студій.
  • Документалістика & мемуаристика: мультикультурний вимір (пам’яті професора Олександра Галича).

Інформаційний лист ==>

Оргкомітет конференції