ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОПП 014.07 «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ)»

З метою формування якісної освітньої політики на кафедрі хімії, географії та наук про Землю навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук стартує процедура громадського обговорення проєктів освітньо-професійних програм на 2024 рік за спеціальністю 014.07 «Середня освіта (Географія)».

Пропоновані для обговорення освітні програми розроблено з урахуванням:

• сучасних викликів та потреб суспільства;
  • передового досвіду вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти;
  • державних стандартів вищої освіти;
  • професійних стандартів для вчителів географії.

ОПП спеціальності 014. 07 «Середня освіта (Географія)» (бакалавр).

Гарант освітньо-професійної програми: Гаврюшенко Ганна Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю;

ОПП спеціальності 014. 07 «Середня освіта (Географія)» (магістр).

Гарант освітньо-професійної програми: Мельник Ірина Геннадіївна, кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Термін обговорення: з 15.02.2024 р. по 15.03.2024 року.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електрону пошту: geo.lnu@gmail.com

З проєктами освітньо-професійних програм на 2024 рік можна ознайомитись за посиланнями:

Також з проєктами освітнньо-професійних програм на 2024 рік можна ознайомитись на офіційній сторінці університету:

Кафедра хімії, географії та наук про Землю