Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи»

13 лютого 2024 року розпочав свою роботу Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи», який буде тривати до червня 2024 року.

Організаторами серії вебінарів виступила кафедра соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Модератором першого випуску на тему «Кейс-менеджмент із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах» стала доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Ірина Миколаївна Трубавіна.

В онлайн-заході взяли участь 230 учасників, серед яких були соціальні працівники, фахові соціальні робітники територіальних громад, представники центрів соціальних служб, територіальних центрів, громадських організації та благодійних фондів, викладачі закладів передвищої та вищої освіти, здобувачі освіти першого (бакалаврського), другого (магістреського) та третього (освітньо-наукового) рівнів різних закладів вищої освіти України.

Учасники вебінару, зокрема здобувачі за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» ЛНУ імені Тараса Шевченка, виявили високий рівень зацікавленості до теми та мали можливість задати запитання та поспілкуватися зі спікером протягом зустрічі. Особливо учасників зацікавила інформація стосовно застосування технології кейс-менеджменту з клієнтами постраждалими від воєнних дій.

За результатами участі у вебінарі всі учасники отримали сертифікати.

Кафедра соціальної педагогіки висловлює щиру подяку спікеру Ірині Трубавіній за надзвичайно корисний матеріал, який було подано інтерактивно, доступно і сучасно, а також завідувачці кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету Тамарі Василюк за технічний супровід вебінару.

Продовжуємо підвищувати професійну кваліфікацію професорсько-викладацького складу та формувати професійні знання, вміння та навички майбутніх фахівців соціальної сфери через неформальну освіту! Чекаємо на нові зустрічі!

За інформацією НН ІПП