Судді з ЛНУ імені Тараса Шевченка!

До складу Головної суддівської колегії Чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату у приміщенні увійшли викладачі університету.

10-11  лютого 2024 року в приміщенні легкоатлетичного манежу Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного НУФВСУ відбувся Чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату у приміщенні. В змаганнях прийняли участь 14 чоловічих та 10 жіночих команд з 9-ти вищих навчальних закладів України.

До складу Головної суддівської  колегії  Чемпіонату увійшли:

• головний суддя змагань – Олександр ДУБОВОЙ, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, майстер спорту України з пауерліфтингу, рекордсмен світу з богатирського багатоборства, багаторазового чемпіона турнірів міжнародного і національного рівнів, директор навчально-наукового інституту охорони здоровʼя і спорту ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»;
  • Володимир ДУБОВОЙ, майстер спорту України з пауерліфтингу, старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»;
  • судійське стажування проходив Володимир ДУБОВОЙ – здобувач 1-го курсу, першого бакалаврського рівня вищої освіти,  спеціальність 017 «Спорт» НН ІОЗіС ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»;

За результатами змагань, чемпіонами України стали спортсмени з команди Національного авіаційного університету! Та незалежно від результатів, чемпіонат став важливою подією для учасників, яка об’єднала їх в спільному прагненні до спортивних вершин та високих досягнень.

Висловлюємо щирі слова подяки Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за високий рівень організації змагань та залучення студентської молоді до занять спортом.

Навчально-науковий інститут
охорони здоров’я і спорту