Академічна доброчесність в НН ІОЗіС

8 лютого здобувачі та викладачі НН ІОЗіС мали змогу прослухати лекцію від Наукової бібліотеки ЛНУ імені Тараса Шевченка на тему «Академічна доброчесність в закладах ЗВО».

Лекцію  провела провідний бібліотекар навчального закладу Оксана Володимирівна ШЕВЧИК.

Під час заходу присутні слухали  про етичні принципи та цінності, правила доброчесності, про способи порушень доброчесності у виді плагіату, самоплагіату, фабрикації та фальсифікації, списування, а також економічне шахрайство і хабарництво.

Лекторка розповіла слухачам про основні  розділи  Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу, які діють в Університеті і передбачені ними вимоги для дотримання академічної доброчесності, правил цитування та оформлення використаної літератури.

Усі учасники семінару отримали сертифікати.

Дякуємо Науковій бібліотеці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за такий інформативний і дуже цікавий захід.

За інформацією навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту