Підсумкова атестація на ФПН

23 січня на ФПН розпочалася підсумкова атестація здобувачів за освітнім ступенем магістр вищої освіти денної та заочної форми навчання.

До захисту допущені здобувачі освіти за всіма освітніми програмами спеціальностей  факультету – 014.05 «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини», 014.07 «Середня освіта. Географія», 091 «Біологія», 102 «Хімія», 103 «Науки про Землю», 206 «Садово-паркове господарство» та 201 «Агрономія».

Головами екзаменаційних комісій були запрошені провідні вчені наукових  установ, викладачі закладів вищої освіти, вчителі-методисти закладів загальної середньої освіти: кандидат біологічних наук, професор, завідувач кафедри анатомії і фізіології людини імені проф. Я. Р. Синельникова Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Тетяна КОМІСОВА; кандидат географічних наук, вчитель географії Кремінського ліцею №5 Кремінської міської ради Луганської області Павло ВІРЧЕНКО; доктор хімічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри загальної, органічної та фізичної хімії Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій ГАЛСТЯН; кандидат економічних наук, доцент кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру Державного біотехнологічного університету Дмитро ХАЙНУС; кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НАН України Оксана КУЧЕР; доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності Дніпровського державного аграрно-економічного університету МОН України Юрій ТКАЛІЧ.

Бажаємо нашим магістрантам успішної підсумкової атестації.

За матеріалами факультету природничих наук