«Мистецькі діалоги» на кафедрі дизайну

На кафедрі дизайну в рамках виставкових презентацій відбулися «Мистецькі діалоги».

У рамках виставкових презентацій професорсько-викладацький склад кафедри дизайну підвищує мистецьку активність. Зустрічі відбуваються у форматі «Мистецькі діалоги».

МИСТЕЦЬКІ ДІАЛОГИ 1

Людина як суспільна істота впродовж життя формує у собі певні риси і визначає для себе орієнтири у творчості. Багатоманітність життя спричиняє до того, що особистість одночасно формує декілька систем цінностей. Крізь призму усвідомлення цінностей мистецтва і самоусвідомлення цінностей творчості вибудовується ієрархія цінностей.

Результатом творчої діяльності Надії Лукафейник стала персональна виставка «Світ казковий» в Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка. На експозиції представлені роботи, виконані у різних техніках: акварель, графіка, авторський розпис. Персональну виставку відвідали завідувачка кафедри дизайну, кандидатка філософських наук, доцентка Ольга Костюк, Заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор Вячеслав Борисов, кандидат архітектури Назар Божинський, старший викладач Оксана Гетьман. Відбулася змістовна і продуктивна зустріч, під час якої обговорювалися питання джерел натхнення митця і особливості формування індивідуального стилю діяльності.

МИСТЕЦЬКІ ДІАЛОГИ 2

Авторський мистецький проєкт «ПозаЧасовість» Назара Божинського у Центрі сучасного мистецтва Національного університету Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка вражає різноманіттям. Скульптура, графіка, живопис, текстиль, одяг, декоративно-ужиткове мистецтво, музичні інструменти. Презентовано творчий доробок автора за 25 років. Кафедра дизайну ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» провела чергову зустріч «Мистецькі діалоги» під час відвідування цього перфомансу. Цікавим для відвідувачів була активна участь автора і взаємовідносини між митцем, мистецьким творомта глядачем. Показовою є  робота «Жовта риба», що викликала жваву дискусію з огляду на думки, які з’являються у глядачів.

Сучасне мистецтво дозволяє напрацьовувати досвід міжкультурного діалогу та взаємодії, під час якого формується модель толерантного бачення та сприйняття «культурно відмінного».

До наступних зустрічей у форматі “Мистецькі діалоги”!

Інформаційний центр Інституту мистецтв