Підсумкова атестація

Відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Управління навчальним закладом»

19 січня 2023 р. у навчально-науковому інституті публічного управління і післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбувся захист кваліфікаційних робіт у режимі онлайн здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Управління навчальним закладом» спеціальності 073 «Менеджмент».

Голова Екзаменаційної комісії Мирослав КОСТЕНКО –  начальник управління освіти Лубенської міської ради; члени екзаменаційної комісії: Володимир ЗАБЛОЦЬКИЙ – доктор державного управління, професор, директор навчально-наукового інституті публічного управління та післядипломної освіти, Тетяна СИЧ – доктор педагогічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри публічної служби й управління навчальними закладами та Олена КРАВЧЕНКО, доктор педагогічних наук, професор.

Голова Екзаменаційної комісії відмітив якість кваліфікаційних робіт, актуальність тематики, аргументованість відповідей на питання комісії та загальний високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти.

Вітаємо всіх здобувачів із успішним закінченням навчання та отриманням кваліфікації магістра менеджменту за освітньою програмою «Управління навчальним закладом». Бажаємо професійного кар‘єрного зростання та миру!

За інформацією кафедри публічної служби й управління навчальними закладами