Захист кваліфікаційних робіт на кафедрі аудіовізуального мистецтва

На кафедрі аудіовізуального мистецтва успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрантів.

17 січня в Навчально-науковому інституті мистецтв відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво” освітньо-професійної програми “Ведучий програм телебачення”.

Наукові керівники: Шелупахіна Тетяна Володимирівна доцентка, кандидатка філософських наук, почесна професорка ЛНУ імені Тараса Шевченка; Палій Катерина Сергіївна викладачка, кандидатка філософських наук.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: Юровська Ольга Борисівна – стейкголдер, телеведуча каналу “ІРТ”; Палій Катерина Сергіївна – кандидатка філософських наук, викладач кафедри аудіовізуального мистецтва ; Підпалий Ростислав Юрійович – викладач, заступник директора НН ІМ з навчальної роботи.

Присутніми були: Сайбеков Максим Геннадійович – виконувач обов’язків завідувача кафедри; Продан Ірина Володимирівна – виконувачка обов’язків директора НН IM.

Відповідно до  тематики кваліфікаційних робіт здобувачі другого рівня вищої освіти досліджували українське кіномистецтво, розважальні телепрограми, воєнну та інтернет-журналістику які охоплюють період XX-XXI століть.

Варто відмітити, що на високому теоретико-методичному рівні були представлені результати досліджень таких здобувачів: Рокити Антона, Зімницької Наталії.

Зазначимо, що всі здобувачі працюють за спеціальністю, тому цілі, які були визначені в освітньо-професійній програмі “Ведучий програм телебачення”, було досягнуто.

Бажаємо Вам подальшої успішної наукової діяльності, натхнення та сприятливих можливостей для самореалізації.

Інформаційний центр НН ІМ