Захист кваліфікаційних робіт на кафедрі дизайну

На кафедрі дизайну відбувся захист кваліфікаційних робіт.

15 січня 2024 року на кафедрі дизайну навчально-наукового інституту мистецтв відбувся захист здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 022 «Дизайн» ОП «Графічний дизайн». Були представлені проєкти книги, авторського каталогу, фірмового стилю та рекламно-графічного комплексу.

До складу Державної екзаменаційної комісії увійшли:

• голова: Олена Поліщук – доктор філософських наук, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • члени комісії: Ірина Продан – в.о. директора НН ІМ, кандидат педагогічних наук, доцент; Ольга Костюк – в.о. завідувача кафедри дизайну, кандидат філософських наук, доцент; Назар Божинський – доцент кафедри дизайну, кандидат архітектури.

За темами кваліфікаційних робіт магістри досліджували принципи проєктування: книги, авторського каталогу, фірмового стилю, навчально-поліграфічного видання, друкованої поліграфічної продукції, рекламно-графічного комплексу.

Крім найкращих робіт, виконаних на високому теоретичному і практичному рівнях, комісією відзначені роботи з оригінальними та унікальними дизайн-проєктами. Загалом, усі проєкти були наповнені креативними ідеями, орієнтовані на затребуваність сучасного ринку дизайнерських послуг.

До рекомендацій майбутнім дизайнерам запропоноване впровадження принципів Soft Skills у співпраці з реальними замовниками,  підвищення рівня самопрезентації, позиціювання та просування розроблених дизайн-об’єктів.

Бажаємо подальшої творчої самореалізації та самовдосконалення у професійній дизайнерської діяльності!

Інформаційний центр НН інституту мистецтв