Переможці  Міжнародного конкурсу з української мови

Визначено переможців Міжнародного конкурсу з української мови від Рубіжанського фахового коледжу.

Вже традиційно щорічно студенти ВСП «Рубіжанський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» беруть участь у Міжнародних конкурсах.

За результатами конкурсу Вікторія посіла 2 місце.

У ІІІ етапi ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка від Рубіжанського фахового коледжу учасниками були: СВІЛОГУЗОВ Богдан, студент групи КД22 і САДОВИЙ Олександр, студент групи БСД23.

За результатами конкурсу СВІЛОГУЗОВ Богдан став переможцем, посівши 1 місце.

Вітаємо наших переможців! Пишаємось і бажаємо творчих звершень у фінальних етапах конкурсів.

Висловлюємо слова вдячності викладачеві Бєляковій Яні Володимирівні за  підготовку студентів.

За інформацією ВСП «Рубіжанського фахового коледжу
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»