Талановиті здобувачі кафедри ТТП

Талановиті здобувачі кафедри ТТП взяли участь в університетському конкурсі  «Ми маємо таланти-2023».

Здобувачі освіти кафедри товарознавства і торговельного підприємництва першого та другого року навчання бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 076 Підприємництво та торгівля та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність взяли участь в університетському конкурсі  «Ми маємо таланти-2023», який відбувся 27.12.2023 р. Ініціатором проведення виступив навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту.

Упродовж двох тижнів відбувався конкурс. Журі відібрало 20 найкреативніших талантів серед здобувачів освіти з восьми номінацій. У фінал вийшли й здобувачки освіти нашої кафедри Тамара Яременко і Валерія Материнська і отримали нагороду в номінації «Поезія», здобувачка освіти Діана Сапа отримала нагороду в номінації «Народна творчість».

Пишаємося нашими креативними, талановитими здобувачами освіти кафедри товарознавства і торговельного підприємництва. Бажаємо надалі розкривати великий талант творчості і свого мистецтва.

За інформацією кафедри товарознавства і торговельного підприємництва