Результати Міжнародного конкурсу

Результати Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.

Щорічно студенти ВСП “Лисичанського педагогічного фахового коледжу ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” беруть участь в обласному 2 етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика. В 2023 році коледж представили студенти Черкашина К. (2АПО) та Крижна Е. (3АПО) спеціальності «Початкова освіта».

І ось надійшли втішні результати. Черкашина Ксенія стала переможцем 2 етапу конкурсу, посівши 1 місце!

Це вже не перша перемога студентки в мовних конкурсах. Минулого року вона здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Мова моєї країни».

Тож вітаємо Ксенію з перемогою та продовжуємо готуватись до 3 етапу всеукраїнського конкурсу під керівництвом викладача Шуліки Л.В.

Любімо нашу мову, вивчаймо її так, як це робить Ксенія, і тоді ми станемо непереможні!

Пишаємося нашими студентами!

За інформацією ВСП «Лисичанського педагогічного фахового коледжу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»