Спільне тренування зі спортсменами США

Нещодавно відбулося спільне тренування зі спортсменами США.

Відбулося спільне тренування спортсменів греко-римської боротьби, здобувачів вищої освіти спеціальності “Спорт”  навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зі спортсменами із Сполучених Штатів Америки.

Гуманітарний характер таких спортивних спільних тренувань сьогодні отримав послідовний розвиток і знаходить своє підтвердження в численних супутніх заходах, що проводяться як важлива частина спортивної програми та запозичення досвіду, який характеризується метою, завданнями, засобами, методами, принципами, сторонами та напрямками спортивної підготовки, а також структурою тренувального процесу. А ще такі спільні тренування можна назвати своєрідним навчанням, що підвищує рівень фізичної і функціональної підготовленості спортсменів задля досягнення фізичного вдосконалення та високих спортивних результатів.

Взаємодія з іншими спортсменами з різних країн розширює горизонти спортивного світу та стимулює до нових досягнень.

Дякуємо американським колегам за враження, досвід та взаємодію у такому спільному тренуванні.

За інформацією навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту