Вітання від співробітників ЛНУ імені Тараса Шевченка

Грудень невпинно перегортає свої останні сторінки — незабаром ми всі зустрічатимемо Новий 2024 рік.

Для нас рік, що іде, видався не з легких, та співробітники нашого потужного університету, як і всі українці, не втрачають віру в краще і докладають якомога більше зусиль для цього.

Вірити в силу побажань чи ні — справа кожного та кожної, однак часто щирі слова на свято підіймають настрій!

Тож у прийдешньому 2024-му щиро бажаємо всім нам української перемоги. Нехай рідні та близькі будуть здорові, а вдома завжди панує злагода та спокій.

Зичимо здійснення усіх планів та мрій, сміливості до звершення нових досягнень та відкриття нового, процвітання нашому Луганському національному університету імені Тараса Шевченка і його співробітникам та здобувачам освіти.

Бажаємо всім у прийдешньому Новому 2024 році безхмарних днів та успішних починань. Ніколи не втрачайте оптимізму та віри в себе!

Нехай трапляються дива, нехай не згасне світло майбутніх здобутків, рекордів та перемог!

З прийдешнім Новим роком!

З повагою і найщирішими вітаннями співробітники навчально-наукового інституту педагогіки і психології та відділу маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка