Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги, співробітники, студенти! Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту щиро вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток.

Бажаємо Вам, Вашим близьким міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, яскравих подій, здійснення найзаповітніших мрій. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Нехай наступний рік виправдає Ваші світлі надії та найдобріші прагнення, подарує оптимізм для втілення успішних проектів у сфері освіти, науки та спорту.  Хай панує у Ваших домівках гармонія, мир, удача й любов. Найскорішої Перемоги нашій Україні!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями НН ІОЗіС