Онлайн-лекція для студентів спеціальності «Соціологія»

Для студентів та викладачів спеціальності «Соціологія» відбулася онлайн-лекція від компанії Kantar.

21 грудня Полонська Світлана, керівник відділу проведення і супроводу проектів, провела онлайн-лекцію для студентів та викладачів спеціальності “Соціологія”. Тема лекції – “Підходи до відбору респондентів в сучасних маркетингових дослідженнях у різних методах збору інформації”.

Захід, що відбувся в онлайн-форматі, зібрав велику аудиторію студентів, які мали можливість поглибити свої знання про методи збору інформації, дізнатися про сучасні маркетингові дослідження, організацію польового етапу в практиці дослідницьких агенцій.

Основна увага була приділена питанню відбору респондентів під час використання різних методів. Високий інтерес аудиторії викликав процес формування онлайн панелей в Україні.

Студенти більше дізналися про  компанію  Kantar як світового лідера у галузі маркетингових даних та аналітики.

Лекція Полонської Світлани стала важливою подією для студентів та викладачів, які отримали унікальну можливість познайомитися з сучасними тенденціями та найкращими практиками провідних дослідницьких агенцій.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук