Участь у конференції

Викладачі кафедри політології і міжнародних відносин разом зі здобувачами освіти взяли участь і міжнародній науково-практичній конференції.

21 грудня 2023 р. викладачі кафедри політології і міжнародних відносин разом зі здобувачами першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього рівня вищої освіти спеціальностей «Політологія» та здобувачі першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти «Міжнародні відносини» взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції міжнародних відносин» на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (кафедра історії міжнародних відносин та гуманітарних дисциплін).

Під час плідної дискусії відбулося обговорення проблем сучасних міжнародних відносин та практичної дипломатії; зовнішньої політики України: стратегії та практика; процеси глобалізації та інтеграції; міжнародної безпеки; міжнародного виміру освіти та її місце у розвитку людської організації.

Дякуємо колегам за запрошення.

Кафедра політології і міжнародних відносин