Персональна виставка Назара Божинського

Студенти 1 курсу спеціальності 022 Дизайн (ОП «Графічний дизайн») відвідали персональну виставку Назара Божинського.

Персональна виставка художника, бандуриста, науковця, доцента кафедри дизайну НН ІМ ЛНУ імені Тараса Шевченка Назара Божинського почала працювати 7 грудня 2023 у Центрі сучасного мистецтва, зала 302 (при «Полтавській політехніці»).

Персональна виставка є вже третьою і охоплює різнопланові роботи за 25-літній період творчості. Це не повний доробок автора – багато робіт не вдалося зібрати із різних причин.

Представлені твори є зразками різних технік і напрямків – олійний живопис, акварель, графіка, кераміка, текстиль, музичні інструменти, писанки.

Стиль можна окреслити симбіозом наївного мистецтва, плакатного мистецтва і академічного напрямку, де жоден не є основним. Творчий світогляд автора заперечує хронологічний підхід, і висуває наперед традиційний, позаЧасовий погляд на світ.

Виставку з авторською екскурсією відвідали студенти 1 курсу спеціальності 022 Дизайн (ОП «Графічний дизайн»).

Інформаційний центр Інституту мистецтв