Новорічний подарунок від The Lego Foundation

Викладачі кафедр початкової освіти  і розвитку дитини раннього і дошкільного віку отримали новорічний подарунок від The Lego Foundation.

Різдвяні й новорічні свята – традиційний час отримання подарунків! Вони вдвічі приємніші, коли неочікувані.

Сьогодні учасникам проєкту від The LEGO Foundation, викладачам кафедр початкової освіти (Марія Починкова, Катерина Коваленко) і розвитку дитини раннього і дошкільного віку (Світлана Бадер, Карина Борисенко) навчально-науковий інститут педагогіки і психології, надійшли новорічні подарунки від цієї організації.

Подарунок містив календар на 2024 рік, солодощі «Новорічний віночок», і найважливішим, звичайно є набір Lego для дітей від 9 років, що відкриває нові можливості для творчості та спільної роботи зі здобувачами освіти й дітьми.

Ми щиро вдячні команді The Lego Foundation в Україні за цей надзвичайний подарунок, який додав кольору та веселощів нашому повсякденному життю і з нетерпінням чекаємо можливості поділитися результатами нашої творчості та вражень від роботи з цими чудовими подарунками!

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології