Круглий стіл

Відбувся круглий стіл на тему «Розвиток цифрової компетентності вченого: досвід та перспективи».

13 грудня 2023 року викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи взяли активну участь у засіданні круглого столу на тему «Розвиток цифрової компетентності вченого: досвід та перспективи». Подія зібрала 350 учасників, які представляли освітні та наукові установи з різних галузей знань, щоб обговорити сучасні виклики та перспективи у розвитку цифрових компетенцій серед науковців.

Основні моменти обговорення включали важливість інтеграції цифрових технологій у наукову та навчальну діяльність, а також необхідність підвищення рівня цифрової грамотності викладачів. Учасники круглого столу поділилися своїм досвідом у впровадженні цифрових інструментів у навчальний процес, висвітлюючи позитивний вплив на якість освіти.

Обговорювалися також стратегії та методи викладання, що допомагають студентам краще адаптуватися до швидкозмінних цифрових реалій сучасного світу. Піднімалися питання щодо перспектив розвитку цифрової освіти та можливості, які вона відкриває для наукових досліджень.

Крім того, акцентувалася увага на необхідності постійного самовдосконалення викладачів у сфері цифрових технологій, щоб залишатися актуальними та конкурентоспроможними в освітньому просторі. Виступи учасників підкреслили значення плідної співпраці між університетами та IT-сектором, що сприятиме підвищенню якості освітніх програм і готовності випускників до сучасних викликів ринку праці.

Захід став платформою для обміну ідеями та кращими практиками, спрямованими на розвиток цифрових компетенцій у науковому співтоваристві, підвищення якості освіти та забезпечення готовності до викликів цифрової економіки.

За інформацією НН ІБМ