“Жіночий центр працевлаштування” продовжує свою роботу

На базі ЛНУ імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу Лубенський офіс «Жіночого центру працевлаштування», що спрямований на допомогу найбільш соціально вразливим категоріям жінок.

Центр розпочинає перші курси по навчанню на професію бровіст вже 16 грудня 2023 року.

Курси організовано в рамках Проєкту «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей», впроваджується Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, за фінансової підтримки Європейського Союзу, в партнерстві з громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення».

По завершенню навчання кожна жінка отримає стартовий набір.

Для отримання більш детально інформації звертайтесь за номером телефону або пишіть в телеграмі: +380 (98) 838 12 76

Керівник  Центру розвитку кар’єри ЛНУ імені Тараса Шевченка та кар’єрна радниця Жіночого центру працевлаштування – Валентина ВОВК