КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

У зв’язку з наявністю вакантних посад ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– директора навчально-наукового інституту математики та інформаційних технологій; директора навчально-наукового інституту філології і журналістики; директора навчально- наукового інституту бізнесу і менеджменту; директора навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти; директора навчально- наукового інституту технологій і торгівлі; директора навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту; директора навчально-наукового інституту мистецтв; директора навчально-наукового інституту педагогіки і психології;

– завідувача кафедри товарознавства і торговельного підприємництва; завідувача кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу; завідувача кафедри інформаційних технологій та систем; завідувача кафедри математики та інформатики; завідувача кафедри фінансів, обліку та банківської справи; завідувача кафедри менеджменту; завідувача кафедри економіки і маркетингу; завідувача кафедри аудіовізуального мистецтва; завідувача кафедри дизайну; завідувача кафедри реабілітації та медичної діагностики; завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання; завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту; завідувача кафедри історії та археології; завідувача кафедри політології і міжнародних відносин; завідувача кафедри української та зарубіжної літератури; завідувача кафедри української мови; завідувача кафедри журналістики; завідувача кафедри романо-германської філології; завідувача кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням; завідувача кафедри східної філології і перекладу; завідувача кафедри спеціальної освіти; завідувача кафедри розвитку дитини раннього і дошкільного віку; завідувача кафедри початкової освіти; завідувача кафедри соціальної педагогіки; завідувача кафедри публічної служби та управління навчальними закладами.

Оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників, які будуть вакантними з 01.02.2024 р.:

– директора навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук;

– завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю; завідувача кафедри біології та агрономії; завідувача кафедри анатомії, фізіології людини та тварин.

Вимоги до претендентів та перелік документів: відповідно до Положення про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників ДЗ „ЛНУ імені Тараса Шевченка”.

Термін подачі документів: 15 днів з дня публікації оголошення в засобах масової інформації.

Термін конкурсу: 1 місяць після завершення прийняття заяв.

Документи та заяву про участь у конкурсі подавати до відділу кадрів.

Адреса:  37502, Полтавська область, м. Лубни, пл. Вокзальна, 7.

Відділ кадрів