Флешмоб «Хустка-чарівниця»

Коледжи провели флешмоб «Хустка-чарівниця».

З давніх давен однією з окрас, що підкреслювала неймовірну красу української жінки, була хустка. Вона була ознакою соціального стану жінки: молоді жінки носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні. Хустка – оберіг, символ любові та злагоди в українських родинах.

Ось і колежани  ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» приміряли хустки – провели флешмоб «Хустка-чарівниця», метою якого було зберегти та популяризувати українські традиції та звичаї.