Участь у онлайн лекції

Викладачі кафедри ПОРТБ взяли участь у онлайн лекції Лариси Титикайло на базі Прикарпатського національного університету.

8 грудня викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу мали честь взяти участь у захоплюючій онлайн лекції, яку провела Лариса Титикайло – видатна лідерка проєкту, власниця господарства «Бринзарня», очільниця спільноти «Slow food Bessarabia» та авторка книги «Бессарабія. Кулінарна мандрівка». Лекція була присвячена темі «Еногастрономічний маршрут: Дорога вина та смаку української Бессарабії».

Господарство «Бринзарня» розташоване у бессарабському селі Приморське, є унікальним місцем, де виробляється чудова бринза за старовинним рецептом – сушеною в глеках на сонці. Ця лекція була надзвичайною можливістю дізнатися більше про культурне та кулінарне багатство Бессарабії, а також про традиційні підходи до виробництва якісного козиного сиру.

Лариса Титикайло, відома своєю пристрастю до колекціонування старовинних українських рецептів, поділилася з аудиторією унікальним рецептом юшки з тюльки на сироватці. Це незвичайне поєднання інгредієнтів створило незабутнє враження на всіх присутніх.

Викладачі кафедри висловлюють свою щиру вдячність за можливість здійснити цю онлайн-мандрівку − Дорогою вина та смаку української Бессарабії. Цей захід не тільки збагатив наші знання про унікальні гастрономічні традиції регіону, але й надихнув на подальше вивчення та вдосконалення наших власних кулінарних навичок.

Знання, отримані нашими викладачами під час онлайн лекції Лариси Титикайло, мають велике значення для підвищення якості освітнього процесу. Цей досвід буде в нагоді при розробці та вдосконаленні навчальних програм, що сприятиме більш глибокому та комплексному розумінню культурних та історичних особливостей української кухні.

Використання інноваційних та традиційних підходів, продемонстрованих на лекції, дозволить викладачам збагатити теоретичні курси практичними прикладами, що робить навчальний процес більш захоплюючим та ефективним.

Інформація про виноробство та еногастрономічний туризм у Бессарабії також є важливою для студентів, які вивчають готельно-ресторанний бізнес і туризм. Це надасть їм унікальну можливість зрозуміти, як місцеві продукти та культурні особливості можуть бути інтегровані у гастрономічний туризм, а також як ефективно використовувати ці знання у своїй майбутній кар’єрі.

За інформацією кафедри ПОРТБ