День української хустки

Викладачі та студенти Брянківського фахового коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка до всесвітнього дня української хустки підготували виставку творчих робіт.

Краса в хустині нашій споконвічна,
Як і душа, що з піснею жила,
Бо в українок і душа лірична,
У ній багато сонця і тепла.

Вшановуючи українські традиції та звичаї, викладачі та студенти Брянківського фахового коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка до всесвітнього дня української хустки підготували виставку творчих робіт відповідної тематики. Виставка була приурочена і 55-річчю коледжу. Теплі слова привітання прозвучали від ректора університету Олени Караман, представників місцевої влади та колег.

На виставці була представлена найбільша картина в Україні, виготовлена із волосся, автор роботи Ольга Віщенко.

Адміністрація коледжу висловлює подяку за надану допомогу в організації та проведенні виставки відділу культури та директору Міського будинку культури м. Миргород.

За інформацією ВСП «Брянківський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»