Участь у міжнародній зимовій школі

Викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу взяли участь  у міжнародній зимовій школі.

З 5 по 7 грудня 2023 року на базі Національного університету харчових технологій успішно пройшла Міжнародна зимова школа Жана Моне. Тема цьогорічного заходу – «Менеджмент академічних проєктів та ефективна комунікація». Викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу мали честь бути частиною цієї значущої події, яка зібрала понад 250 учасників з різних куточків України.

Метою заходу було ознайомлення з сучасними європейськими підходами до ефективного менеджменту та комунікації, а також встановлення нових партнерств для довготривалої та плідної співпраці.

Професор Ігор Якименко, представник кафедри екологічної безпеки та охорони праці, поділився багаторічним успішним досвідом участі в академічних проєктах програми Еразмус+. Його досвід заслуговує особливої уваги та вдячності.

Значну зацікавленість викликали виступи колег з закордонних університетів та компаній. Вероніка Алексанич, координатор програм обміну для науковців Програми імені Фулбрайта в Україні, представила програму академічних обмінів імені Фулбрайта уряду США в Україні. Доктор Сергій Кириленко з Медичного інституту Сумського державного університету поділився своїм досвідом отримання та імплементації проєктів Жана Моне. Марія Галабурда, доцент кафедри ветеринарної гігієни Національного університету біоресурсів і природокористування України, розповіла про реалізацію проєктів ЄС у галузі вищої освіти.

Ця зимова школа стала неймовірною платформою для обміну знаннями, досвідом та кращими практиками в галузі академічного менеджменту та ефективної комунікації. Ми глибоко вдячні за можливість бути частиною цього заходу і віримо, що набуті знання та контакти будуть корисними у нашій подальшій роботі.

За інформацією кафедри ПОРТБ