Участь у конференції

Участь у ХХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини».

7 грудня 2023 року в ЛНУ імені Тараса Шевченка викладачі кафедри початкової освіти – доц. Наталія Мордовцева, проф. Марія Починкова, доц. Дмитро Ужченко, доц. Олена Слободян за запрошенням кафедри української мови взяли участь у ХХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ», присвячена 160-річчю від дня народження Бориса Грінченка.

Із привітальними словами та добрими, приємними спогадами про традиції заснування конференції, про роль славетних луганських науковців – Віктора Ужченка, Тетяни Пінчук, Олексія Неживого, Олени Горошкіної, Тамари Терновської та інших колег у створенні регіонального українського осередку виступили професор, ректор університету Олена Караман, професор кафедри української мови Алла Нікітіна, професор, декан факультету іноземних мов Вікторія Дмитренко, професор, провідна наукова співробітниця відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України (м. Київ) Світлана Бибик, професор, декан історико-філологічного факультету ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» (м. Рівне) Таміла Груба, а також колеги, викладачі, запрошені гості і здобувачі освіти університету.

Доповіді на пленарному і секційних засіданнях були присвячені проблемам української лексикографії і фразеографії, мовній картині світу сучасного українця, лінгвокраєзнавчим і літературним питанням, сучасній мовно-літературній освіті, звучав поетичний дивосвіт художнього слова.

Щиро вдячні організаторам за теплу, щиру розмову, бажаємо подальших успіхів і наукових звершень.

За інформацією НН ІПП