Відкриття конференції

На ФПН вже за доброю традицією відбулося відкриття ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Природничі науки: проєкти, дослідження, перспективи».

Уже другий рік поспіль конференція проходить на Полтавщині за місцем локації факультету природничих наук у місті Миргород.

Відкриття конференції розпочалося зі слів уклінної вдячності нашим Героям-Захисникам, які мужньо боронять нашу державу і завдяки яким під час війни в країні ми маємо можливість працювати. Пам’ять загиблих Героїв-Захисників, мирних жителів України, які загинули у війні з росією було вшановано хвилиною мовчання. Організаційний комітет конференції подякував всім учасникам, які долучились до збору коштів на потреби Збройних сил України зробивші свій донат – організаційний внесок (звіт буде оприлюднимо на сайті університету).

Для відкриття роботи конференції до слова було запрошено голову вченої ради ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктора педагогічних наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України Віталія КУРИЛА.

З вітальним словом до відкриття конференції долучилася радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга», вельмишановна пані Тетяна ТИМОЧКО

На відкриття  конференції завітали гості: Почесний консул України в місті Батумі (Грузія), випускник факультету Ростом НАКАШИДЗЕ, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Миргороду Антоніна НІКІТЧЕНКО.

Модератором зустрічі виступила декан факультету природничих наук, кандидат сільськогосподарських наук, голова Луганської організації ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» Наталія МАЦАЙ, перекладачем була старший викладач кафедри садово-паркового господарства та екології Катерина БЕРЕЗЕНКО.

Наступна частина відкриття була присвячена мотиваційним виступам співорганізаторів. Актуальність напрямків роботи конференції та важливість сучасних досліджень з природничого, аграрного та освітнього напрямків обґрунтували директор Інституту агроекології та природокористування НААНУ, доктор економічних наук, професор, академік НААНУ Оксана ДРЕБОТ, декан факультету природничих наук, університету Вітовта Великого, Каунас, Литва, доктор фізичних наук, професор Саулюс МІЦКЕВІЧЮС, начальник Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації, співорганізатора конференції Сергій Олейніков, директор Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування НААНУ, кандидат біологічних наук, Олексій УСТИМЕНКО, експерт з академічного співробітництва освітнього проєкту Агрокебети, заступник директора з міжнародного співробітництва Асоціація Український клуб аграрного бізнесу кандидат філософських наук пані  Алла КРАВЧЕНКО.

Ми щиро вдячні нашим колегам з Батумського державного університету імені Шота Руставелі, ГО «Всеукраїнська екологічна ліга», Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської області, Державній екологічній інспекції в Луганській області, Дослідній станції лікарських рослин ІАП НААН, Інституту агроекології та природокористування НААНУ, Інституту соціальних наук і педагогіки, Університету сільського господарства, Луганському обласному інституту підвищення кваліфікації, Луганському природничому заповіднику НАНУ, Національному ботанічному саду (інститут) імені «Олександра Чуботару», Національному університету «Львівська політехніка», Полтавській академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського, Регіональному ландшафтному парку «КЛЕБАН-БИК», Регіональному ландшафтному парку «Краматорський», Університету Вітовта Великого, Університету Сент-Клауд, Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна, Хорольському ботанічному саду, Українському клубу аграрного бізнесу.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу та бажаємо нових наукових досягнень та міцного здоров’я.

Дякуємо нашим ЗСУ!

Разом до Перемоги!

За інформацією факультету природничих наук