Таємний Миколай

За ініціативи адміністрації університету, первинної профспілкової організації, студентського самоврядування організовано акцію “Таємний Миколай для дитини військовослужбовця”.

Студенти, викладачі, співробітники Луганського національного  університету імені Тараса Шевченка долучились до акції та зібрали суму коштів, на яку закупили подарунки для дітей військовослужбовців, що героїчно поклали своє життя за незалежність і волю нашої держави.

Ми щиро дякуємо за можливість жити, навчатись та працювати у вільній та незалежній країні.

Представники ЛНУ імені Тараса Шевченка приїхали до дітей та вручили подарунки.

Наша мета – подарувати посмішку дітям наших героїв!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Голова Первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка Володимир МОРОЗ