Участь у Всеукраїнській конференції

Артур Ароян представив університет на VI читаннях пам’яті Миколи Біляшівського.

01 грудня на базі Національного художнього музею України відбулася наукова конференція «VI читання пам’яті Миколи Біляшівського. Українська студійна художня освіта».

Учасники з Києва, Харкова, Полтави та Львова підготували доповіді про становлення і розвиток художніх студій на теренах України, а також в інших країнах, де навчалися українські митці. Обговорювали вплив, який мала ця позаакадемічна освіта на розвиток мистецьких спільнот і  на формування української ідентичності художників.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка представляв доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва навчально-наукового інституту мистецтв Артур Ароян із доповіддю про формування мистецької освіти Полтави на прикладі діяльності художників Григорія та Івана Мясоєдових. За результатами конференції в січні буде видано збірник тез.

Інформаційний центр НН ІМ