Жіночий центр працевлаштування

05 грудня в ЛНУ імені Тараса Шевченка в рамках реалізації проєкту “WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей” відбулося офіційне відкриття офісу “Жіночого центру працевлаштування”.

На відкритті були присутні: ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН, голова Первинної профспілкової організації Володимир МОРОЗ, керівник Центру розвитку кар’єри Валентина ВОВК, представники фонду ООН, координатори проєкту, замісниця Лубенського міського голови, заступник директора Лубенської філії Полтавського обласного центру зайнятості, ЗМІ, викладачі та студенти університету.

Ведучою заходу була кар’єрна радниця “Жіночого центру працевлаштування” Валентина ВОВК.

Проєкт впроваджується Фондом Народонаселення ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, в партнерстві з громадською організацією “Інноваційні соціальні рішення”.

Центр створено для підтримки та розвитку потенціалу жінок, щоб допомогти їм впоратися з життєвими проблемами та досягти успіху у працевлаштуванні та підприємництві, що сприятиме розширенню економічних можливостей вразливих жінок з особливим фокусом на тих, які проживають у віддалених населених пунктах.

У “Жіночому центрі працевлаштування” жінки зможуть безоплатно:

• пройти навчання на курсах прикладних професій;
  • після закінчення курсів мають можливість отримати стартові набори для початку власної справи;
  • отримати послуги карʼєрних радниць;
  • пройти ІТ-курси початкового рівня;
  • відвідати щомісячні офлайн та онлайн інформаційні сесії пов’язані з працевлаштуванням.

У Центрі допомагатимуть таким категоріям жінок:

• які мають статус ВПО;
  • які є особами з інвалідністю;
  • які постраждали від гендерно зумовленого чи домашнього насильства;
  • які опинилися в складних життєвих обставинах.

Центр працевлаштування виконуватиме функцію центру консультування з питань зайнятості на рівні громади, збираючи актуальну інформацію про відкриті вакансії в сусідніх громадах, а також, за можливості та потреби, направлятимуть бенефіціарів до інших кар’єрних центрів, що підтримуються Фондом ООН у галузі народонаселення, для проходження додаткових або інших спеціалізованих тренінгів.

Адреса: м. Лубни, вул. Віктора Новікова, 2, аудиторія 129.

Контактний номер телефону “Жіночого центру працевлаштування”: (098) 838-12-76.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка