Засідання кафедри

1 грудня відбулось перше засідання кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу.

Кафедру було створено шляхом об’єднання кафедри технологій виробництва і професійної освіти і кафедри туризму і готельно-ресторанної справи. Після об’єднання на кафедрі працює 13 штатних викладачів і 8 сумісників. На кафедрі навчається 475 здобувачів вищої освіти.

Перше засідання кафедри було присвячено знайомству. Кожен викладач розповів про себе, свою освіту, наукові інтереси, досягнення і свої захоплення.

Також завідувач кафедри Бурдун Віктор окреслив плани роботи кафедри на найближчі 2 місяці і подальшу перспективу.

Засідання кафедри пройшло в теплій і дружній атмосфері.

Не зважаючи на те, що склад кафедри дуже різноманітний за сферою наукових інтересів, сподіваємось на те, що ми станемо дружнім колективом, здатним вирішувати будь-які складні завдання.

За інформацією кафедри ПОРТБ