Онлайн-сесія із магістрантами-випускниками в НН ІПП

27.11.2023 по 30.11.23 в НН ІПП почалась поточна онлайн – сесія.

Онлайн-сесія прошодила у здобувачів вищої освіти 2 курсу другого рівня (магістерського) денної і заочної форм навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта; освітніх програм: 016.02 Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія; 016.01 Логопедія. Спеціальна психологія.

Під час зустрічі здобувачів освіти ознайомили із особливостями освітнього процесу в 3 семестрі,  викладачі надали консультації щодо освітніх компонентів. Магістранти  отримали індивідуальні плани навчання на 2023-2024 навчальний рік.

Сесія завершилась попереднім захистом випускних кваліфікаційних робіт здобувачами освіти.

Викладачі кафедри побажали наснаги всім учасникам освітнього процесу, а випускникам – успішної підготовки до захисту кваліфікаційних робіт!

За інформацією НН ІПП