Круглий стіл

Проведено міжуніверситетський круглий стіл «Співпраця зі стейкхолдерами в межах освітньої програми «Журналістика».

30 листопада 2023 р. за ініціативи кафедри журналістики та видавничої справи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» проведено міжуніверситетський круглий стіл «Співпраця зі стейкхолдерами в межах освітньої програми «Журналістика», на якому розглянуто перспективи співпраці стейкхолдерів як способу впливу на покращення якості освітньої діяльності.

Гарант освітньої програми О. Кравченко та викладачі кафедри А. Галич, О. Корчагіна, О. Куцевська разом з колегами з Ужгородського національного університету Є. Соломіним і Н. Толочко та з Національного університету харчових технологій О. Антоновою і Ю. Біловол обговорили питання участі стейкхолдерів у роботі з оновлення діючих та розробки нових освітніх програм за спеціальністю 061 «Журналістика», їх залучення до освітнього процесу. Учасники круглого столу обговорили також перспективи співпраці зі стейкхолдерами у впровадженні програм академічної мобільності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників.

За інформацією кафедри журналістики та видавничої справи